Jacek Wieczorek

Doświadczony Agile Coach i praktyk podejścia agile. Pomaga firmom przekształcać się w miejsca, w których efektywnie tworzone są wartościowe produkty. Przez kilkanaście lat w branży IT w różnych rolach (programista, project manager, scrum master, agile coach, C-level manager), w różnych firmach (startupy, średnie firmy, korporacje), działających w różnym modelu (firmy produktowe oraz usługowe, klient wewnętrzny i zewnętrzny), opartych o różną kulturę (m.in PL, UK, USA).

Ostatnie kilka lat wspierał dwie duże transformacje agile’owe (Allegro, PayU) oraz prowadził przez transformację software house (STX Next). Pracował z kilkudziesięcioma zespołami scrumowych w firmach od 150 do 1000+ osób. Wspierał z sukcesem zmiany na poziomie zespołów, managementu oraz kultury organizacyjnej.

Na co dzień pomaga klientom pracując jako konsultant w firmie, którą założył wraz z grupą praktyków agile oraz lean (202procent.pl). Dzieli się wiedzą na konferencjach branżowych. Współtwórca największego polskiego portalu o agile (agile247.pl). Twórca bloga jacekwieczorek.pl.

Jakub Szczepanik

Pomagam przejść przez zmianę firmom, które chcą dobrze wykorzystać zwinność. Jestem konsultantem i doradcą, który czerpie w swoich działaniach z doświadczenia wprowadzania Scruma w Allegro i inicjowania zwinnej transformacji w mBanku. Łączę też perspektywy Kierownika Projektów, Scrum Mastera, Agile Coacha i menedżera zespołów, ponieważ pracowałem kolejno we wszystkich tych funkcjach. Lubię to, że mogę pogodzić poprawę efektywności biznesu z tworzeniem lepszego środowiska pracy dla pracowników. Jestem współzałożycielem i autorem na największym polskim portalu o zwinności agile247.pl, wspólnie z Jackiem Wieczorkiem nagrywam podcast “Porządny Agile” a także przekazuję swoje przemyślenia na blogu kubaszczepanik.pl. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem na konferencjach branżowych i spotkaniach społeczności lokalnych.

Monika Janiec

Człowiek do zadań specjalnych i kontaktów z Klientami firmy. Multitasking to moje drugie imię – organizuję, porządkuję i czuwam. Po godzinach lubię poszaleć w kuchni i poczytać dobrą książkę.