O nas

Nasi Klienci to średnie i duże organizacje różnych branż

Doświadczenie

Współtworzymy i rozwijamy porządny agile w średnich i dużych organizacjach. Proponujemy sprawdzone rozwiązania problemów, wychodzące poza merytoryczne podstawy metod pracy i definicje podejść. W praktyce stosujemy Scruma i Kanbana, zarządzamy zespołami i transformujemy organizacje. Otwarcie dzielimy się naszymi doświadczeniami, występując na wydarzeniach społecznościowych i pisząc o agile na portalu AGILE247

Agile coaching
logo 202 procent
nasza historia

Jak to się zaczęło?

Jesteśmy praktykami. Połączyła nas praca w zespole Centrum Agile w Allegro, gdzie wspieraliśmy jedną z pierwszych agile’owych transformacji w Polsce w dużej skali. Naszym atutem jest doświadczenie zdobyte podczas pracy z ponad 100 zespołami w różnych obszarach produktowych i operacyjnych. Z sukcesem wprowadziliśmy Scruma i Kanbana, a następnie wspieraliśmy w rozwoju zespoły odpowiedzialne za takie marki, jak: Allegro, Agito, otomoto czy PayU w Polsce i Rumunii. Po latach nasze drogi zawodowe rozeszły się, ale zdecydowaliśmy, że chcemy dalej działać jako zespół w ramach marki 202 Procent. W kolejnych latach zdobyliśmy doświadczenia managerskie i agentów zmiany w nowych obszarach i branżach – w software house i bankowości oraz rozwijaliśmy nasze komepetencje jako Lean Agile Coache, poznając niuanse pracy w złożonym środowisku.

202 PROCENT

Po latach współpracy możemy napisać, że różni nas doświadczenie i obszary zainteresowań – transformacje firm, rozwój managerów w środowisku agile, wsparcie rozwoju produktu, Product Ownerów i Scrum Masterów, efektywne wykorzystanie Scruma oraz leanowych dobrych praktyk, Kanbana. Łączy pasja i przekonanie, że jako zespół jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom więcej – różnorodność naszych unikatowych doświadczeń i kompetencji.

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy

Dlaczego 202 PROCENT?

Ikonka biała ludzie
Pomagamy lepiej i szybciej odpowiadać na potrzeby użytkowników
Ikonka biała żarówka
Zwiększamy przewidywalność i jakość produktu w zespołach deweloperskich
Ikonka biała klepsydra
Rozwiązujemy problem napiętych terminów i eliminujemy marnotrawstwo
Ikonka biała waga
Pomagamy budować przewagę konkurencyjną
Grupa zżytych ze sobą ludzi

Zespół

Jacek Wieczorek
Jacek Wieczorek
Jakub Szczepanik
Jakub Szczepanik
Monika Janiec
Monika Janiec