by admin
DOŚWIADCZENIE

Nasi Klienci to średnie i duże organizacje różnych branż

Współtworzymy i rozwijamy porządny agile w średnich i dużych organizacjach. Proponujemy sprawdzone rozwiązania problemów, wychodzące poza merytoryczne podstawy metod pracy i definicje podejść. W praktyce stosujemy Scruma i Kanbana, zarządzamy zespołami i transformujemy organizacje. Otwarcie dzielimy się naszymi doświadczeniami, występując na wydarzeniach społecznościowych i pisząc o agile na portalu http://agile247.pl

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy praktykami. Połączyła nas praca w zespole Centrum Agile w Allegro, gdzie wspieraliśmy jedną z pierwszych agile’owych transformacji w Polsce w dużej skali. Naszym atutem jest doświadczenie zdobyte podczas pracy z ponad 100 zespołami w różnych obszarach produktowych i operacyjnych. Z sukcesem wprowadziliśmy Scruma i Kanbana, a następnie wspieraliśmy w rozwoju zespoły odpowiedzialne za takie marki, jak: Allegro, Agito, otomoto czy PayU w Polsce i Rumunii. Po latach nasze drogi zawodowe rozeszły się, ale zdecydowaliśmy, że chcemy dalej działać jako zespół w ramach marki 202 Procent. W kolejnych latach zdobyliśmy doświadczenia managerskie i agentów zmiany w nowych obszarach i branżach – w software house i bankowości oraz rozwijaliśmy nasze komepetencje jako Lean Agile Coache, poznając niuanse pracy w złożonym środowisku.

Po latach współpracy możemy napisać, że różni nas doświadczenie i obszary zainteresowań – transformacje firm, rozwój managerów w środowisku agile, wsparcie rozwoju produktu, Product Ownerów i Scrum Masterów, efektywne wykorzystanie Scruma oraz leanowych dobrych praktyk, Kanbana. Łączy pasja i przekonanie, że jako zespół jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom więcej – różnorodność naszych unikatowych doświadczeń i kompetencji.

Przeczytaj więcej o naszym zespole

Jacek Wieczorek photo

Jacek Wieczorek

Doświadczony Agile Coach i praktyk podejścia agile. Pomaga firmom przekształcać się w miejsca, w których efektywnie tworzone są wartościowe produkty. Przez kilkanaście lat w branży IT w różnych rolach (programista, project manager, scrum master, agile coach, C-level manager).

więcej o Jacku

Ewa Gowin

Od 10 lat związana z projektami, produktami, zespołami i procesami. Zaczynała współtworząc w Allegro pierwszy dział projektowy, gdzie zdobywała doświadczenie jako analityk biznesowy, tester i Project Manager, by później przejąć opiekę nad porfolio projektów PayU i grupy serwisów ogłoszeniowych.

więcej o Ewie

Iza Goździeniak

Pomaga grupie osób stać się zgranym zespołem i pracować efektywniej z wykorzystaniem Scruma, Kanbana oraz dobrych praktyk zaczerpniętych z lean i agile. Wspiera w łagodnym, ale owocnym przejściu przez etapy zmiany sposobu pracy. Od ponad 8 lat jest związana z e-Commerce.

więcej o Izie

Jakub_Szczepanik

Jakub Szczepanik

Pomagam przejść przez zmianę firmom, które chcą dobrze wykorzystać zwinność. Jestem konsultantem i doradcą, który czerpie w swoich działaniach z doświadczenia wprowadzania Scruma w Allegro i inicjowania zwinnej transformacji w mBanku. Łączę też perspektywy Kierownika Projektów, Scrum Mastera, Agile Coacha i menedżera zespołów, ponieważ pracowałem kolejno we wszystkich tych funkcjach. Lubię to, że mogę pogodzić poprawę efektywności biznesu z tworzeniem lepszego środowiska pracy dla pracowników. Jestem współzałożycielem i autorem na największym polskim portalu o zwinności agile247.pl, wspólnie z Jackiem Wieczorkiem nagrywam podcast “Porządny Agile” a także przekazuję swoje przemyślenia na blogu kubaszczepanik.pl. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem na konferencjach branżowych i spotkaniach społeczności lokalnych.

więcej o Kubie

Monika Janiec

Człowiek do zadań specjalnych i kontaktów z Klientami firmy. Multitasking to moje drugie imię – organizuję, porządkuje i czuwam. Po godzinach lubię poszaleć w kuchni i poczytać dobrą książkę.

PUBLIKACJE

Nasze portale i blogi osobiste

BLOG
KUBASZCZEPANIK.PL
Przemyślenia o agile i nie tylko.

PORTAL
AGILE247.PL
Agile na co dzień po polsku.

BLOG
JACEKWIECZOREK.PL
Strona Jacka Wieczorka.

JW4

Najczęściej zadawane pytania

Czym się wyróżniacie na tle konkurencji?

Klienci cenią nas za trafne obserwacje, szczerość oraz umiejętność przekazania praktycznych porad.

Czy widzieliście "idealny agile"?

Wiele osób wierzy, że nie istnieje “idealny agile”. My widzieliśmy zgrane, współpracujące z klientem zespoły, dostarczające działające oprogramowanie. Pomogliśmy im ten stan osiągnąć.

W jaki sposób rozliczacie się z klientem?

Pracujemy w jednostkach dniowych. Na koniec każdego miesiąca wystawiamy fakturę VAT, która sumuje ilość dni naszego zaangażowania w konkretnym miesiącu.

Top